Seo (Arama Motoru Ayarları)

Kurumsal SEO Danışmanı arıyorsanız o zaman doğru yerdesiniz. Eğer bir şirkette pazarlama yöneticisi iseniz veya şirketin sahibi iseniz ve arama motoru sıralamalarda rakiplerinizden daha gerilerde yer alıyorsanız, ve kurumsal SEO danışmanı arıyorsanız biz size yardımcı oluruz! Sitenize iç ve dış arama motoru optimizasyonu çalışması yaptırarak rakiplerinizi kısa sürede geçmeniz için kurumsal SEO hizmetimizden yararlanabilirsiniz, hem de Google’da ilk sayfaya yükselme garantisi ile! Eğer anahtar kelimelerinizde Google’da ilk sayfaya yükselmezsiniz paranızın tamamını iade ediyoruz!

Sıkça Karşılaşılan Kurumsal SEO Hataları:

  • Organik yönden sıralamada yükselmek için 3 kural vardır: öncelikle, arama motorların sitenizi kolayca tarayarak indekslemesi için sitenizin kodlama ve yapılandırma açısından arama motorlarına uygun şekilde ayarlanmalıdır.
  • Web sitenizin içeriği özgün, kaliteli ve sitenizle alakalı olmalıdır. Aynı zamanda ziyaretçilerinizin aradıkları şeyleri yayınladığınız içeriklerde bulması gerekmektedir, bu yüzden sitenize gelen ziyaretçilerin sitenizden memnun olmaları lazım, aksi halde birkaç saniye içinde sitenizden ayrılırlarsa bu sıralamada düşmenize yol açabilir.
  • Şirketler genelde SEO konusunda uzman olmayan kişilere sitelerini emanet ederler, SEO’dan anlamayan web tasarımcılara veya arama motoru optimizasyonundan anlamayan yazılımcılarına SEO hizmeti yaptırırlar, ama sıralamada pek yükselemezler, belki sıralamadan düşerler, bu işi uzmanlara bırakmak en iyisidir.
  • Ve son olarak da, sektörünüzde lider olabilmek için web sitenizin şirketinizi en iyi şekilde tanıtması gerekmektedir.
  • Kurumsal SEO Danışmanlığı Hizmeti

Genelde işletmeler web sitelerini tanıtmak için reklamlara ciddi miktarda para harcamaktadırlar. Maalesef bazen reklamlara harcanan para israf olmaktadır, örneğin, Google reklam hizmetine ayırdığınız paranın çoğu boşa gider, çünkü 500 kişi reklamlarınıza tıklarlarsa ve bunların sadece %1’i ürün veya hizmetinizden satın alırsa, reklama ayırdığınız yüzlerce lira çöpe gider, kazanan Google, KAYBEDEN SİZ OLACAKSINIZ!

Bu yüzden arama motorlarında anahtar kelimelerinizde daima en üst sıralarda yer almak istiyorsanız, o zaman arama motoru optimizasyonu hizmeti için başarılı kurumsal SEO uzmanı kiralayabilirsiniz, böylece KAZANAN SİZ OLUN!

Kurumsal SEO Sektöründe Neden Biz?

Eğer kurumsal SEO danışmanı arıyorsanız öncelikle dikkatli olmanız gerekmektedir. Çünkü birçok sözde uzmanlar maalesef sitelere büyük zarar vermektedir, örneğin, spam programlarla siteleri kısa süreliğine yükseltirler ama birkaç gün sonra o site sıralamada eskisinden daha gerilerde yer alır, çünkü Google ilk önce bu spam çalışmaya dikkat etmez, ama algoritmalarıyla kısa sürede bu spam çalışmayı farkeder ve siteye ceza keser, bir daha o sitenin sıralamada yükselmesi epey zaman alır (6 ay belki 1 yıl, belki de hiçbir zaman). İsterseniz bir deneyin, sizden hemen parayı sorarlar ve sitenizin ismini ve anahtar kelimeleri, birkaç güne de bu spam programların otomatik olarak hazırlamış olduğu raporu size teslim ederler, hiçbir analiz de yapmazlar. Böyle sözde SEO danışmanları sadece paraya bakar, yani parayı verirsiniz, düdüğü de çalmazsınız. :)

Biz profesyonel şekilde sadece kurumsal sitelere çalışma yapmaktayız, müşterilerimizin hepsi de hizmetimizden memnunlar, çünkü bizim için ilk önce müşterilerimizin memnuniyeti önemlidir. Zaten ilk sayfaya yükselme garantimiz de vardır, eğer belirli süre içinde Google sıralamada anahtar kelimelerinizde ilk sayfaya yükselmezseniz, paranızı iade ediyoruz. Hizmetimizden yararlanmadan önce Google’daki anahtar kelimelerde sıranızı öğrenebilirsiniz, veya biz ilk önce gereken şeyleri analiz yaparak rapor vereceğiz, siz de kararınızı ona göre verebilirsiniz.