Firewall Kurulum - Destek


Firewall Kurulum - Destek

Yerinde Kurulum: Uzman personelimiz firewall kurulacak lokasyonda, tüm gerekli ağ altyapısını planlayarak firewall’un aktif hale galmesini sağlar.

Yerinde Bakım (2 kez): Arıza olduğunda sorunun giderilmesi için yerinde müdahale edilerek sorun çözümü gerçekleştirilir.

Dışardan ve İçerden Güvenlik Analizi: Sistemininzin dış ip adresleri kullanılarak dışarıdan güvenlik açığı kontrolleri yapılmaktadır. Sisteminizin dış ip adresleri kullanılarak dışarıdan güvenlik açığı kontrolleri yapılmaktadır.

Detaylı Güvenlik Analizi Raporu: Yapılan analiz sonucu elde edilen tesbitler ve çözüm yöntemleri düzenli bir şekilde raporlanmaktadır.

Uzaktan Yardım Çağrısı: Uzman teknisyenlere herhangi bir problem olduğunda uzaktan erişebilme imkani ve problemin giderilmesi.

Web Üzerinden Çağrı Takibi: Arıza halinde web panel üzerinden çağrılar girilebilmekte, bu sayede kontrolü kolaylaşmaktadır.

Mrtg Grafiği: Ağdaki paketlerin izlenmesi ve ona bağlı olarak Mrfg grafiğinin çıkarılması.

Sistem Konfigurasyon Yedeğinin Günlük Alınması: Gerekli durumlarda kolayca sistemi yedekten geri almak için konfigürasyon yedeği otomatik alınmakta ve saklanmaktadır. Kurduğumuz "Version Control Sistem" ile tüm konfigurasyonlar, konfigurasyonlar arası farklar saklanmakta, bu konfigurasyonlar veya değişiklikler istenirse kuruma iletilmektedir.

Firewall Konfigurasyon Kontrolü ve Raporu (4 kez): Rutin olarak yapılan kontrollerle ayarlardaki olası aksaklıklar giderilmektedir.

7x24 destek: Güvenliğin üst düzeyde tutulması gereken şirketler için aralıksız 7 gün, 24 saat, bakım, kontrol ve müdahale yapılmaktadır, gece ve hafta sonu açılan çağrılarda da sisteme profesyonel ekiplerce müdahale edilir.


firewall, firewall kurulum,