Özel Yazılım Geliştirme


Özel Yazılım Geliştirme

ÖZEL YAZILIM GELİŞTİRME

İhtiyacınız olan sistemlere özel yazılım çözümleri bulmak istiyor olabilirsiniz.  İşinizde kendinize özel yüksek hedefleriniz olabilir, bir yazılım projesi içerisinde olabilirsiniz. Değişmekte ve gelişmekte olan sektörde işletmenizin marka değerini oluşturmak, kaliteli bir hizmet sunmak ve adınızı duyurmak adına yazılım çözümlerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Uygulamanızı başka işletim sistemlerinde çalıştırmak, tam olarak entegre etmek, özel rapor istekleriniz ve iş akış yönünde ki değişimleri sağlamaya yönelik talepleriniz olabilir. Bu gibi durumlarda internet üzerinde satışa sunulan hazır paketler çoğu zaman yetersiz kalmaktadır. Bu gibi bir durumda kendinize istediğiniz yazılım tam olarak oluşturabilecek sizin isteklerini anlayacak ve bu isteklerinizi tam olarak yerine getirebilecek birilerine ihtiyaç duyarsınız. İstekleriniz ve oluşturduğunuz projenin birebir olacak şekilde yazılması ve stabil çalışması çok önemlidir. Size bu konuda yardımcı olacak kişi veya kişilerin bilgi seviyesi de bu doğrultuda yüksek olmak durumunda olacaktır. Sizlerin de ihtiyacı olan şeyler bu doğrultuda ise doğru yerdesiniz bizimle iletişime geçin ve sizlere özel yazılım geliştirme konusunda yardımcı olalım.

Bilgitek, ihtiyacınız olan tüm özel yazılım ve paket yazılım hizmetlerinde sizlere ihtiyacınız olan çözümü net olarak sunmaktadır.

ÖZEL YAZILIM GELİŞTİRME SÜREÇLERİMİZ

Analiz

Özel isteklerinizi ve hedeflerinizi dikkatli bir şekilde dinler, küçük detayların tespitlerinde bulunuruz. Geniş bir detaylı analiz çalışması yapar, olabilecek en uygun fiyat ve performans ile iş planını oluştururuz.

Tasarım

Görsel Arayüzün ve veritabanı tasarımlarını yapılan analizlerin neticesinde tasarlarız.

Uygulama

Kodlama çalışmalarını güvenlik testleriyle birlikte yaparız.

Test

Kodlamayı bitirdikten sonra ki aşama test aşamasıdır. Bu aşamada yazılımda çeşit çeşit testler yapılır. Güvenlik testleri, oluşabilecek kullanıcı hatalarına yönelik her çeşit testler yapılmaktadır.

Eğitim

Yazılımı kullanacak olan kişilerin,yazılımı çözmekle uğraşmaması bir an evvel öğrenmesi ve işlemlere başlaması adına kitapçıklar ve pdf dosyaları yardımıyla yazılımın kullanışının öğretilmesi hedeflenir.


Yazılım Geliştirme, Kodlama , Test,